Східно європейський журнал з неврології

Незалежне видання для практикуючих лікарів. Видається за підтримки Громадської організації "Всеукраїнська асоціація по неврології і рефлексотерапії" і Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Основне завдання журналу - забезпечити неврологів та лікарів загальної практики науковими, редакційними статтями і оглядами в області практичної і експериментальної неврології, а також суміжних дисциплін (імунологія, патоморфологія, біохімія, мікробіологія).

Наш журнал входить в перелік друкованих (електронних) періодичних видань ВАК України: Запит МОН України № 1021 від 10.07.2015 р.

ПОЗИЦІЯ

Ми є незалежним виданням! Відсутність упередженості - одне з найважливіших наших якостей!

АКТУАЛЬНІСТЬ

Пошук та публікація сучасних і наукових статтей, оглядів, досліджень - робить наш журнал цікавим для наших читачів!

ДІАЛОГ

Наш журнал завжди ставиться з повагою до наших читачів. Ми намагаємося не залишити без уваги Ваші пропозиції та побажання.

ЗАПРОШУЄМО АВТОРІВ ДО СПІВПРАЦІ

До нашого журналу приймаються оригінальні матеріали з усіх питань неврології: наукові огляди, клінічні аспекти, методи дослідження та діагностики, методи лікування.

Передбачена рубрика для молодих вчених (аспірантів), рубрика з організації неврологічної служби і проблемам викладання неврології на додипломному та післядипломному навчанні. Зарубіжні автори будуть друкуватися англійською мовою.

До розгляду приймаються статті, що раніше не опубліковані. Автори, що направляють свої статті в журнал, повинні керуватися положеннями, розробленими редакцією журналу на основі сучасних рекомендацій МОЗ України, Міносвіти , ВАК України, Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів.

СВИРИДОВА НАТАЛІЯ КОСТЯНТИНІВНА

Головний редактор

д. мед. н., професор, завідувач кафедри неврології та рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупіка.

ПОРЯДОК РЕЦЕНЗУВАННЯ

Всі статті, що надійшли до редакції журналу «East european journal of neurology» підлягають обов'язковому рецензуванню. Редакція журналу встановлює відповідність статті тематиками журналу і направляє її на розгляд відповідальній особі журналу, який визначає наукову цінність рукопису і призначає спеціаліста (рецензента), що має найбільш близьку до теми статті наукову спеціалізацію.

РЕКЛАМОДАВЦЯМ

З питань розміщення реклами звертатися за телефоном (099) 285-89-08 або e-mail: neurologyukraine@gmail.com